Jaka jest rozsądna ilość czasu, którą można poświęcić na grę w kasynie online? To pytanie zadawało sobie wielu graczy. Jeśli podążasz za zasadami odpowiedzialnej gry online, będziesz wiedział, że zarządzanie czasem w grze w kasynie jest tak samo ważne jak ustalenie budżetu finansowego na grę.

Zarządzanie czasem w grze w kasynie oznacza, że planujesz i kontrolujesz, ile czasu spędzasz grając. Dlaczego każdy gracz powinien zastanowić się nad zarządzaniem czasem?

Korzyści z zarządzania czasem dla gier online

Ustalenie limitów czasowych pomoże Ci zapobiec poślizgnięciu się w kompulsywnym graniu.

Plan czasowy pomoże Ci wygospodarować czas na inne zajęcia w wolnym czasie.

Posiadanie planu czasowego zapobiega również bezmyślnemu wydawaniu pieniędzy z budżetu.

Plan czasowy pomaga zredukować stres i zdenerwowanie.

Zarządzanie czasem zapobiega niekontrolowanej grze, która prowadzi do zmęczenia i dyskomfortu psychicznego.

Jak stworzyć plan zarządzania czasem?

Czas przeznaczony na grę jest indywidualny dla każdego gracza. Nie ma jednego planu, który można zastosować do wszystkich graczy. Jest jednak kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu swojego czasu.

Budżet na grę, który może być dzienny, tygodniowy lub miesięczny, ma duży wpływ na harmonogram. Jeśli ustaliłeś wyższy budżet, który nie wpływa na Twoje zobowiązania finansowe, możesz pozwolić sobie na spędzanie więcej czasu na grze niż gracz, który ma niższy budżet.

Twój osobisty styl gry jest również ważny, podobnie jak to, czy jesteś początkującym czy doświadczonym graczem. Inne zasady obowiązują regularnych graczy, a inne zwykłych graczy – regularny gracz poświęci więcej czasu na swój harmonogram niż gracz, który gra tylko kilka razy w roku.

Musisz również wziąć pod uwagę wartość monet oraz liczbę linii wypłat aktywowanych w Twoim planie. Wszystko to wpływa na budżet, który następnie w dużej mierze determinuje harmonogram. Ten sam proces ustalania harmonogramu dotyczy automatów do gry, ruletki, blackjacka, pokera i loterii online.

Nie powinieneś grać w czasie, do którego jest przeznaczony:

  • praca i edukacja;
  • rodzina, przyjaciele i codzienne obowiązki;
  • spać lub odpoczywać;
  • inne zajęcia rekreacyjne.

Darmowe gry jako część Twojego planu zajęć

Musisz uwzględnić w swoim harmonogramie darmowe gry. Z darmowymi wersjami gier kasynowych, może nie wydasz swojego budżetu lub nie będziesz miał szansy na wygranie ogromnych nagród, ale i tak spędzisz przy nich czas. Nie są one win-win, ale nie powinno ich zabraknąć w Twoim harmonogramie.

Bajeczny jackpot w wysokości 90 milionów dollars został trafiony!

W loterii EuroJackpot, maksymalna wygrana może sięgnąć nawet 90 milionów. Tak było w zeszłym tygodniu. Tipster z Finlandii przyniósł do domu wspaniałą sumę, a zwycięskie numery to 15, 18, 19, 41 i 42. Andreas Kötter, prezes EuroJackpot, serdecznie pogratulował zwycięzcy i powiedział, że jest to drugi jackpot w tej grze loteryjnej, aby przejść do Finlandii.

Jednocześnie jest to drugi w tym roku jackpot EuroJackpot w wysokości 90 milionów. Pierwszy z nich przypadł na maj i został podzielony przez dwóch graczy z Polski i Nadrenii Północnej-Westfalii.

Jak grać na loterii Eurojackpot

Gra Eurojackpot dostępna jest w 18 krajach Europy. Gracze mają za zadanie wbić 7 liczb. Pierwsze 5 liczb wybieranych jest z 50-cio liczbowej linii (1-50), a ostatnie dwie liczby (Euro numbers) wybierane są z 10-cio liczbowej linii (1-10).

Cena jednego biletu to tylko 2 dollars. Możesz dodać funkcję EUROJACKPOT JOKER do swojego kuponu, aby znacznie zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Może nie będziesz walczył o 90 milionów w najbliższym okresie rozliczeniowym, ale wciąż możesz zagrać o naprawdę niezłą sumkę. Jackpot na następny okres wynosi $10,000,000, a losowanie odbędzie się w piątek, 30 sierpnia 2019 roku o godzinie 18:00.

Dołącz do loterii EuroJackpot sam

Jeśli chcesz spróbować swojego szczęścia w loterii Eurojackpot, masz kilka opcji. Bilet można złożyć osobiście lub wybrać wygodniejszą alternatywę w postaci skorzystania z komputera lub telefonu komórkowego. Życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *