Wszyscy mamy swoje mniej szczęśliwe dni. Ale czasami to nie wszechświat, ułożenie gwiazd, wilgotność powietrza, data urodzenia, czy nawet kolor naszych włosów. Często zdarza się, że nieświadomie sabotujemy naszą własną grę.

Przeczytaj o najczęstszych błędach popełnianych przez początkujących, jak i tych popełnianych przez doświadczonych graczy. Może się okazać, że szczęście jest z tobą cały czas, tylko nie dajesz mu szansy.

Błąd #1: Gra w nielegalnym kasynie

automat

Częstym błędem popełnianym przez graczy jest wybór niewłaściwego kasyna online. W internecie jest mnóstwo stron, które oferują ciekawe gry i kuszące bonusy. Zawsze upewnij się, że wybrane przez Ciebie kasyno ma ważną licencję, zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze. Możesz znaleźć takie kasyna w naszej liście kasyn.

W żadnym wypadku nie podawaj informacji o swojej karcie kredytowej niezweryfikowanemu kasynu. Nie tylko możesz stracić swoje depozyty, bonusy i wygrane, ale także pieniądze, które masz na koncie.

Błąd #2: Niewybranie odpowiedniego typu gry

Kasyna online oferują szeroki wachlarz gier tradycyjnych i alternatywnych. Na przykład, możesz grać w sloty z owocami, klasycznego blackjacka, ruletkę i zdrapki. Wybór odpowiedniej gry nie jest więc łatwy i szybko możesz natknąć się na taką, która nie będzie Ci odpowiadać.

Przy niewłaściwym typie gry, częściej niż zwykle zdarzają się subtelne błędy, które mogą wpłynąć na wynik meczu. Ale jak uniknąć tego problemu? Przeczytaj recenzje, obejrzyj filmy instruktażowe i upewnij się, że rozumiesz wszystkie zasady, zanim zaczniesz grać.

Innym sposobem na znalezienie idealnej gry jest wypróbowanie darmowych gier. Dzięki darmowym wersjom możesz zapoznać się z grą bez zbędnych wydatków.

Błąd nr 3: Przecenianie swoich umiejętności

Jasne, każdy chce być natychmiast mistrzem. I mało kto przyznaje się do tego, że jeszcze nie jest. Ale w przypadku gier na prawdziwe pieniądze, musisz zdać sobie sprawę, że jeśli wejdziesz do gry, o której nie masz wystarczających informacji, tylko sobie zaszkodzisz.

Jeśli zdecydujesz się zagrać w grę, której nie jesteś do końca pewien, nie stawiaj od razu maksymalnych zakładów. Zacznij od niższych stawek i mniejszej liczby linii wypłat.

Błąd #4: Granie, bo chcesz odzyskać to, co straciłeś

Wielu graczy uważa, że najlepszym sposobem na odzyskanie straconych pieniędzy jest dalsza gra. Niestety, automaty do gry, poker czy ruletka nie są ludźmi, więc nie mogą powiedzieć Ci, kiedy czas się zatrzymać. Ponadto, po przegranej zmieniają się uczucia i postrzeganie gracza. Przestajesz czerpać radość z gry, pojawia się nerwowość i brak koncentracji.

Te negatywne uczucia mogą w znacznym stopniu wpłynąć na wynik gry. Bardzo szybko możesz przestać koncentrować się na grze i zacząć popełniać błędy oraz przekraczać swoje limity czasowe i finansowe.

Błąd nr 5: Pięciominutowe ryzyko

„Jeszcze pięć minut…” Podnieście rękę, wszyscy, którzy mieli przynajmniej jeden przypadek, kiedy „jeszcze tylko kilka minut” zamieniło się w godziny. Z każdą zabawą czas nagle jakoś szybciej mija, a codzienne czynności, takie jak spanie czy jedzenie, odkładamy na dalszy plan.

I dlaczego ważne jest, aby robić przerwy między graniem? Głód, zmęczenie i ospałość pojawiają się bardzo szybko przy nieprzerwanej grze. Potem przychodzą bóle głowy, nerwowość i złe samopoczucie. A to zdecydowanie nie jest dobre dla Twojej gry.

Jeśli masz problem z zapominaniem o czasie, stwórz harmonogram zabaw, który nie będzie kolidował z Twoją pracą, nauką, sportem i czasem spędzanym z rodziną. Rób przynajmniej krótkie przerwy między grami, aby pomóc Ci naładować utraconą energię i wejść w stan dobrego samopoczucia.

Pamiętaj, o co chodzi w grach online

Na koniec, ale nie mniej ważne, zawsze pamiętaj o tym, czym tak naprawdę jest gra w kasynie online. Zabawa, odpoczynek, relaks,… Wygrane są tylko miłym dodatkiem. Więc ciesz się grą w pełni każdego dnia, bez względu na to, czy czyni cię to szczęśliwszym czy mniej szczęśliwym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *